O Kancelarii 2018-06-05T14:55:04+00:00

Profilem działalności Kancelarii jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Wąski zakres specjalizacji wyróżnia Kancelarię i sprawia, że pomoc prawna świadczona jest w sposób wnikliwy i dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Kim jestem

Agnieszka Lewicka-Klech
Radca Prawny

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W latach 2014 – 2016 odbyłam aplikację radcowską, którą ukończyłam z wyróżnieniem. W 2017 roku zdałam egzamin zawodowy i zostałam wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół zagadnień związanych z prawem rodzinnym i spadkowym.

Mam świadomość, jak istotną wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina i jak dużym ładunkiem emocjonalnym obciążone są sprawy jej dotyczące.

Moją misją jest wsparcie Klienta w razie konieczności rozwiązania problemów rodzinnych. Wiedza i doświadczenie oraz pełne zaangażowanie w prowadzeniu spraw na każdym etapie, pozwalają mi dbać o jak najlepsze zabezpieczenie interesów Klienta.

Jak pomagam

Świadczona przeze mnie pomoc prawna polega w większości przypadków na zastępstwie procesowym Klienta przed Sądem. Gwarantuję regularny kontakt z Klientem w celu ustalenia taktyki procesowej, a także udzielanie bieżących informacji o stanie faktycznym prowadzonych spraw i wyjaśnianie pojawiających się w toku procesu zagadnień prawnych.

Wyznaję jednak zasadę, iż zawsze warto spróbować rozwiązać konflikt w drodze porozumienia, dlatego, o ile jest to możliwe w danym stanie faktycznym, w pierwszej kolejności nakłaniam strony do próby ugodowego rozstrzygnięcia sporu, w szczególności w drodze mediacji.

W razie potrzeby oferuję również:

  • porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego
  • sporządzanie pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń itp.) w sprawach rodzinnych i spadkowych
OBSZARY PRAKTYKI

Gdzie pracuję

Moja Kancelaria mieści się w Zamościu, przy Alejach Jana Pawła II 7a/1b.

Uprzejmie proszę o telefoniczne umawianie terminów spotkań. Moim celem nie jest ustalenie sztywnych godzin otwarcia Kancelarii, a spotkanie w dowolnym – dogodnym dla Klienta czasie.

KONTAKT